КИЇВ (QHA) -

Обвинувачені в корупції користуються двома основними способами захисту від НАБУ — це «раптова хвороба» чи «політичне переслідування». Про це на брифінгу заявив директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник, передає кореспондент QHA.

— Існує два способи захисту від пред'явленого обвинувачення або оголошення підозри — або всі раптово хворіють, або починають заявляти про політичний тиск і політичне замовлення. На жаль, захист замість того, щоб будувати позицію в рамках процесуального кодексу, переходить в площу Фейсбуку і ЗМІ. Тому ми повинні робити такі сухі заяви для того, щоб журналістське і громадянське суспільство розуміло, що відбувається, — сказав Ситник.

Директор антикорупційного бюро підкреслив, що справа Мартиненка ніяк не пов'язана з нібито «провалом» у справі колишнього голови Державної фіскальної служби України Романа Насирова.

— Хто б не намагався спекулювати на цьому, але ніякого провалу немає. Є справа, є запобіжний захід, поки ще рекордна за сумою внесення застава, і є зібрані докази, які дають можливість передати цю справу до суду, — уточнив він.

Як повідомляло раніше QHA, Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження про можливе незаконне збагачення лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Однак у НАБУ поки не готові розповісти деталі справи.

ФОТО: інтернет

QHA