КИЇВ (QHA) -

Національне антикорупційне бюро України та Генпрокуратура можуть створити спільну слідчу групу з розслідування справи "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, повідомив у вівторок на брифінгу директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

— Ми контактували з Горбатюком. Справа "чорної бухгалтерії" перетинається зі справою узурпації влади, зазначив Ситник. Він припустив, що буде створено спільну робочу групу між двома відомствами.  Я не виключаю, що буде створено спільну слідчу групу НАБУ і ГПУ,  додав він.

Як передає кореспондент QHA, Ситник зазначив, що справа "чорної бухгалтерії" ПР перетинається зі справою узурпації влади збіглого екс-президентом Віктора Януковича.

Глава НАБУ спростував інформацію про те, що справою "чорної бухгалтерії" займається один детектив.

Нагадаємо, народний депутат Сергій Лещенко оприлюднив 31 травня дані, що свідчать про виділення Партією регіонів великих сум на діяльність партії "Наша Україна" і Комуністичної партії, а також для роботи Центральної виборчої комісії 2012 року.

Депутат вважає, що кураторами фінансової діяльності Партії регіонів 2012 року були Євген Геллер (у минулому скликанні входив до фракції ПР, у парламенті нинішнього скликання — до депутатської групи "Відродження") та екс-нардеп Віталій Калюжний. У документах значилося ім'я та прізвище американського лобіста і політтехнолога Пола Манафорта, який пішов з передвиборчого штабу кандидата у президенти США Дональда Трампа через скандал із "чорною бухгалтерією".

QHA