ДАМАСК (QHA) -

Сирійська урядова армія увійшла до "столиці" терористів "Ісламської держави" — міста Аль-Маядін на сході провінції Дейр-ез-Зор.

Про це повідомляє AFP.

За підтримки російської авіації сили режиму увійшли в Маядін і взяли під свій контроль кілька будівель на заході міста, сказав Рамі Абдель Рахман, голова Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини.

Російські повітряні сили завдали ударів по місту за кілька годин до наступу. В результаті нальоту загинуло 14 осіб, що переправлялися на плотах через річку Євфрат до Маядіну.

Вони переправлялися через річку на саморобних плотах в село на південь від Маядіна,  повідомив Рахман, зазначивши, що серед загиблих було троє дітей.

Аль-Маядін остання штаб-квартира терористів ІДІЛ на території Сирії. Бойовики перенесли свою "столицю" сюди з Ракки навесні цього року.

Армія Асада за підтримки російських авіаударів зуміла прорвати облогу міста Дейр-ез-Зор, яка тривала три роки.

Москва і Вашингтон підтримують наступальні операції в багатій нафтою провінції Дейр-ез-Зор, яка межує з Іраком. Сторони ведуть наступ з протилежних боків Євфрату, який розділяє провінцію, і майже не перетинаються.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман заявив, що президент Башар Асад виграв громадянську війну у Сирії, а його союзники Іран і «Хезболла» набрали сили.

QHA