ХАМА -

Загони Сирійської визвольної армії (СВА) та інші угруповання підійшли на відстань шість кілометрів до міста Хама і перебувають у семи кілометрах від місцевого військового аеродрому.

Лідери угруповання «Джейш ель-Насир» («Армія перемоги»), яка здійснює наступ у районі Хами, повідомили, що відкрили новий фронт для підтримки захисників Джобара і Кабуна, де вже четвертий день тривають запеклі бої.

Загони опозиції за добу встановили контроль над трьома селищами та великою кількістю КПП на північ від Хами. Знищено багато солдатів армії режиму Асада, частина захоплена у полон. В результаті обстрілу військового аеродрому зенітними установками пошкоджені два військових літаки.

Новою ціллю для загонів опозиції у зазначеному районі Сирії є стратегічно важлива висота Зейнал Абидін.

Нагадаємо, що сили поміркованої опозиції разом із «Джабхат Фатх аль-Шам» — колишньою філією «Аль-Каїди», що долучилася до них  вранці у неділю 19 березня здійснила наступ на позиції режиму Асада у східному Дамаску, зайнявши ряд важливих позицій. Щоб вибити противника із зайнятих позицій, війська Асада вранці 20 березня почали завдавати авіаудари по силах опозиції.

Джерело і фото: АА

QHA