КИЇВ (QHA) -

Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро повідомили про підозру сину міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Про це повідомляють українські ЗМІ.

Авакову повідомили про підозру за статтею про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Зазначається, що затриманий Олександр Аваков продовжує перебувати у будівлі НАБУ.

Нагадаємо, раніше Арсен Аваков заявив про те, що його син Олександр Аваков, якого підозрюють у «справі про рюкзаки», доведе свою невинуватість на суді.

Раніше QHA повідомляло, що НАБУ після обшуку затримало сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра.

Сьогодні, 31 жовтня, співробітники НАБУ затримали колишнього заступника міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Сергія Чеботаря, який також є підозрюваним у цій справі.

Нагадаємо, сьогодні, 31 жовтня, НАБУ проводила обшуки у сім'ї міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Згідно з отриманою інформацією, обшуки проходили у сина Авакова Олександра.

Зазначається, що обшуки проходили в рамках розслідування по рюкзаках, які МВС закупило в кінці 2014 — на початку 2015 року.

Джерело: Українські новини

QHA