ЯЛТА (QHA) -

Десятирічний син політв'язня Еміра-Усеїна Куку Бекір написав листа і попросив передати його батькові під час судового засідання.

QHA публікує повний текст листа, який виклала у себе на сторінці у Facebook правозахисна організація «Кримська солідарність».

— Селям алейкум!

Я тебе дуже люблю, сумую! Дуже хочеться з тобою побачитися! Мені дуже стає сумно, коли я згадую той день, коли ми розлучилися з тобою, але я надіюсь на Аллаха, і вірю, що ІншаАллах, справедливість відновиться, ІншаАллах! Я згадую ті дні, коли у нас був ти!

Альхамдуліллях, Аллах не дає нам випробування, які ми не можемо витримати!

Як ти? Як справи, здоров'я? Я виконую п'ять разів на день намаз, і прошу Аллаха, щоб тебе випустили! Мені дуже подобається читати книги про Іслам, а також про великих людей Ісламу. Я пам'ятаю, як ти робив мені і нам усім добре! Якщо мене запитають, який мій батько, який у нього характер і т.д. відповідь буде ОДНА: «Я пишаюся своїм батьком!»

Мені дуже сподобався твій лист, і тільки Аллах знає, який у нас біль в душі! Не турбуйся за мене! Я пишаюся тобою! Ти багато чому навчив мене, завдяки тобі я став кмітливим, багато читаю, встигаю у школі: ти навчив мене, що таке бути справжнім мусульманином і виконувати свої обов'язки перед Аллахом! Люблю тебе!

Твій син Бекір.

Раніше QHA повідомляло, що на суді у сфабрикованій «справі Хізб ут-Тахрір» обвинувачення демонструвало записи «кухонних розмов» підсудних про іслам і положення мусульман в Росії.

QHA