СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

В окупованому Севастополі російські силовики провели обшук вдома у так званого губернатора міста Дмитра Овсяннікова.

За його словами, представники підконтрольної Кремлю прокуратури Криму прийшли для огляду будинку, який чиновник орендує.

— Я орендую будинок (у Севастополі). Вчора прокурор вирішив цей будинок оглянути — спальні, кімнати, все інше. Огляд приміщень можливий у разі вчинення злочину. Вимагати його у орендодавця, який мені здає будинок, — це незаконно, — зазначає Овсянніков.

Російські силовики не називають причину обшуку, але губернатор Севастополя звинувачує їх у вибіркових перевірках.

— Напевно, у нас прокуратура останнім часом стала адресним бюро, яке проводить перевірки за заявою мешканців з певного села. Не лізьте в чужий будинок, шановні Шевченко (так званий прокурор Севастополя Ігор Шевченко, — ред.) і компанія, а розбирайтеся із законами!, — обурюється фіктивний чиновник.

Орендований будинок, в якому відбувся обшук, за словами Овсяннікова, включений до його декларації разом із земельною ділянкою площею 2 363 кв. м. Також "губернатор" задекларував у спільному користуванні з дружиною житловий будинок площею 501,4 кв. м. і квартиру у 87,6 кв. м., легковий автомобіль Lexus GX, мотоцикл Yamaha, човен та два снігоходи.

Раніше QHA повідомляло, що ЄС вніс до списку санкцій так званого "губернатора Севастополя" Дмитра Овсяннікова.

Джерело: Новий Севастополь

QHA