КИЇВ (QHA) -

Німецька компанія Siemens AG заохочує режим Путіна і встигла забути гіркі наслідки таємного співробітництва своїх попередників з нацистським керівництвом Третього рейху.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров.

Так політик прокоментував відмову арбітражного суду Москви концерну Siemens AG у задоволенні позову до структур держкорпорації «Ростех» — ВАТ і ТОВ «Технопромекспорт» про визнання недійсними договорів на постачання газових турбін.

— Росія прилюдно і далеко не в перший раз відшмагала Siemens AG, який, немає сумнівів, цілком усвідомлював авантюрність своїх угод з російським фірмами на тлі міжнародних санкцій, оголошених Росії у відповідь на її окупацію Криму. У нашому випадку німецький концерн Siemens AG не міг не передбачити, що відправлені їм газові турбіни опиняться в окупованому Криму, — зазначив Чубаров.

Проте у гонитві за наживою керівництво Siemens AG на все закрило очі, зазначає нардеп. В результаті Москва і контрольована нею окупаційна влада Криму легко обійшли міжнародні санкції.

Тепер потужні турбіни фірми Siemens AG будуть виробляти електроенергію для зміцнення російського режиму, витісняючого за межі окупованого півострова кримськотатарський народ — корінний народ Криму.

— Шкода, що нинішнє керівництво Siemens AG встигло забути гіркі результати таємного співробітництва своїх попередників з нацистським керівництвом Третього рейху. Але особливо небезпечно те, що керівництво Siemens AG відкрито сприяє режиму Путіна, який несе пряму загрозу усій об'єднаній Європі, — підсумував Рефат Чубаров.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в анексованому Криму ведуть незаконну діяльність німецькі компанії DHL Express, Adidas і Puma.

3 січня голова МЗС України Павло Клімкін заявив, що наша держава знайде важелі впливу на німецькі компанії, які вважають Крим російським. Зокрема, мова йшла про компанії Volkswagen і Adidas.

QHA