КИЇВ (QHA) -

Відповідаючи на запитання кореспондента QHA, Надзвичайний і повноважний посол України у Турецькій Республіці Андрій Сибіга зазначив, що більшість товарних позицій, які будуть включені у зону вільної торгівлі між Україною і Туреччиною, уже погоджено. Залишається домовитися щодо кількох груп товарів.

— На жаль, на сьогодні це питання ще не вирішене. Переговорні групи експертів перебувають у постійному контакті, у грудні ми провели відеоконференцію. На сьогодні залишилися неузгодженими деякі чутливі групи товарів. Якщо брати кількісний вимір, з 22 тисяч позицій, які мають бути охоплені зоною вільної торгівлі, не узгоджене 1800.

На 18 січня запланований наступний раунд консультацій між нашими експертами у форматі відеоконференції. Позиція української сторони полягає в тому, що ми готові укладати домовленості, але компроміс має бути взаємовигідним для обох сторін, — зазначив Андрій Сибіга.

Нагадаємо, спочатку переговори про зону вільної торгівлі між Україною і Туреччиною планувалося завершити до кінця 2016 року.

ФОТО: інтернет

QHA