ПЕКІН (QHA) -

Сьогодні, 11 березня, Всекитайські збори народних представників скасували обмеження для перебування на посту голови КНР. Таким чином, діючий глава Китаю Сі Цзіньпін може обіймати свою посаду нескінченну кількість разів.

За відповідні зміни у конституції проголосували 2 958 членів парламенту. Лише два голоси були віддані проти, а троє утрималися від голосування. Досі голова КНР міг обіймати посаду тільки два терміни по п'ять років.

— Перша за 14 років правка конституції КНР знімає обмеження терміну повноважень глави держави і його заступника. Була внесена за поданням Центрального комітету Комуністичної партії Китаю (ЦК КПК). "Це насущне бажання простого народу", — заявив делегат з північно-східної провінції Хейлунцзян Цзюй Сюцінь.

Відзначимо, Сі Цзіньпін обіймає цю посаду з 2013 року і має залишити пост у 2023 році. Але тепер він зможе очолювати країну до кінця життя.

Раніше повідомлялося, що Сі Цзіньпін заявив, що соціалістичний лад привів до того, що Китай став провідною політичною силою у світі.

QHA