КИЇВ (QHA) -

Олена Галкіна — сучасний політичний аналітик. Основні сфери її наукових інтересів на даний час — політична культура, ідеологія і соціальна комунікація, революційні процеси і демократичний транзит у країнах, що розвиваються, в першу чергу в арабському світі та у Східній Європі.

Природно, розмова журналіста агентства «Кримські новини» з нашою гостей в радіостудії стосуватиметься не лише проблематики Близького Сходу, але і Далекого, де між Північною Кореєю і Сполученими Штатами Америки вже більш як півроку спостерігається загострення із загрозою застосування ядерної зброї. Що це? Гра на нервах, взаємовигідний піар двох амбітних політіків — Трампа та Кім Чен Ина чи реальна загроза людству у вигляді атомної війни?

Також ми маємо намір поговорити з експертом на тему російсько-українського протистояння і гібридної його складової, перспектив зміни зовнішнього курсу та внутрішньої політики в Росії, а також про теорію боротьби цивілізацій в пошуку і затвердженні власного нового світопорядку, щоб з'ясувати, чи здатны відповідальні політики і світова громадськість запропонувати новий інструментарій для зміцнення світової і регіональної безпеки.

Нагадаємо, що радіо HAYAT можна слухати 24 години на добу в FM-діапазоні на частоті 103, 5 мегагерц на частині територій Херсонської області та Північного Криму, а також скрізь, де доступний інтернет, зайшовши на наш ефір за спеціальною закладкою на сайті агентства QHA.

Більшість тематичних  програм радіо HAYAT транслюються у повторах! Приєднуйтеся до армії наших радіослухачів!

ФОТО: Інтернет

QHA