СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Представники «Громадської палати Севастополя» (ГПС) порекомендували нелегітимним «Законодавчим зборам Криму» прийняти «законопроект» про вибори губернатора окупованого Росією міста з урахуванням пропозицій місцевих городян, озвучених під час громадських слухань 17 січня. Про це місцевим ЗМІ повідомив голова ГПС Євген Халайчєв.

— Громадські обговорення щодо законопроекту про вибори губернатора Севастополя визнані такими, що відбулися. За їхніми результатами вирішено підтримати законопроект і рекомендувати Законодавчим зборам прийняти його з урахуванням пропозицій, поданих у процесі обговорень, які суперечать законодавству й направлених до органів державної влади, - повідомив «голова» організації.

Згідно із зазначеним документом, в адміністрацію Севастополя не будуть допущені до призначення військовослужбовці Російської Федерації, а самовисуватися зможуть громадські діячі з місцевих жителів, які прожили у місті не менше 5 років, тобто ті, хто проживав у Севастополі ще до окупації півострова Росією.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, самопроголошений «прем'єр» Криму Сергій Аксьонов поставив під сумнів якість ввезених на окупований півострів з Росії харчових продуктів. На його думку, з точки зору натуральності, місцевий кримський продукт перевершує за якістю аналогічні товари, що ввозяться з Росії. Тому він запланував проводити певні перевірки продуктів з РФ, збираючи просто прямо на Керченській переправі.

ФОТО: інтернет

QHA