БЕЛГРАД (QHA) -

З пропозицією визнати анексований 2014 року український півострів частиною Росії виступили депутати Сербської радикальної партії.

Нардеп Александр Шешель повідомив, що в Сербській радикальній партії підготували до майбутнього засідання парламенту заяву, в якій мають намір підкреслити різницю між так званим "возз'єднанням" Криму з Росією і відділенням Косова.

— Белград не може очікувати на підтримку Москви стосовно спірних територіальних питань, якщо сам не визнає територіальну цілісність Росії. Тому наша партія закликає уряд вирішити це питання якомога швидше і визнати возз'єднання Криму з Росією, наголосив Шешель.

Тим часом Белграду нелегко буде визначитися з кримським питанням через проблему Косова і намір Сербії приєднатися до Євросоюзу.

Як писало QHA, раніше Сербія висловила стурбованість можливим визнанням Косова владою Боснії і Герцеговини. Жорстка реакція з боку Сербії була викликана заявою одного з трьох членів Президії Боснії і Герцеговини Бакіра Ізетбеговича, який виступив за визнання незалежності Косова.

QHA