КИЇВ (QHA) -

Під час візиту до Києва сенаторів Джона Маккейна і Ліндсі Грема 30 грудня президент України Петро Порошенко запропонував їм відвідати Донбас, щоб вони могли самі переконатися у провокативних обстрілах і порушеннях режиму тиші з боку проросійських бойовиків. Про це повідомляє прес-служба українського президента.

— Президент запросив сенаторів США з візитом на Донбас для отримання об'єктивної інформації про підривні дії російської сторони та її бойовиків, які продовжують провокації і порушують режим припинення вогню, повідомляє прес-служба президента.

На зустрічі сторони наголосили на важливості продовження зусиль для забезпечення виконання Росією зобов'язань за Мінськими домовленостями і збереження політики міжнародних санкцій проти РФ до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом.

Крім того, президент України нагородив сенатора Джона Маккейна орденом Свободи, а сенатору Ліндсі Грему вручив орден Ярослава Мудрого за вагомий особистий внесок у зміцнення відносин між Україною та Сполученими Штатами Америки.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у жовтні сенатор США Джон Маккейн у виступі заявив, що Путін вбивця і бандит, який, використовуючи невтручання Білого дому, вирішив показати свою силу у Сирії

ФОТО: інтернет

QHA