ВАШИНГТОН (QHA) -

Сенатори США 12 червня оголосили про двопартійну угоду щодо законопроекту, який передбачає нові санкції проти Росії через її втручання у президентські вибори в США і законодавчо закріплює нинішні санкції за агресію Росії в Україні, повідомляє Радіо Свобода.

— Демократи і республіканці з комітету з міжнародних відносин і банківського комітету погодилися з поправкою, яка буде додаватися до законопроекту про санкції щодо Ірану, який також накладе на Росію нові санкції за порушення прав людини і надання зброї уряду президента Сирії Башара аль-Асада, сказано у повідомленні.

Також вказується, що санкції, пов'язані з виборами, стосуватимуться «осіб, які здійснюють зловмисну ​​кіберактивність від імені уряду Росії».

Двопартійна поправка також передбачає застосування чинних санкцій, введених згідно з президентським указом, за умови, що Конгрес зможе розглянути і потенційно заблокувати будь-які спроби Білого дому пом'якшити такі санкції щодо Росії.

— Кодифікуючи наявні санкції і вимагаючи від Конгресу перегляду будь-якого рішення послабити або посилити їх, ми гарантуємо, що Сполучені Штати продовжать карати президента Володимира Путіна за його нерозумні й дестабілізуючі дії,  заявив лідер демократів у Сенаті Чак Шумер. Він додав, що нові санкції також відправлять Росії від Вашингтону «потужну і двопартійну заяву».

Очікується, що поправка буде проголосована разом із законопроектом про санкції стосовно Ірану на цьому тижні.

ФОТО: інтернет

QHA