ВАШИНГТОН (QHA) -

Сенатор США від штату Нью-Джерсі Роберт Менендес запропонував додати Росію до списку країн-спонсорів тероризму і посилити санкції проти Москви через отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля, повідомляє Washington Еxaminer.

Менендес порівняв Росію з КНДР.

— Адміністрація Трампа вже назвала Північну Корею країною-спонсором тероризму після отруєння брата Кім Чен Ина. Варто розглянути питання, чи може це визначення застосовуватися до Росії, — сказав він.

Сенатор також закликав адміністрацію Трампа визнати небезпеку, яку російський уряд продовжує представляти для американців і всього світу.

У список країн-спонсорів тероризму вже входять Іран, Сирія, Судан і КНДР. У 2015 році зі списку виключили Кубу.

Нагадаємо, вчора президент США Дональд Трамп заявив, що, ймовірно, за отруєнням колишнього полковника Головного розвідувального управління РФ Сергія Скрипаля та його доньки стоїть Росія.

За словами Трампа, він збирається переговорити з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей з приводу замаху на Скрипаля.

Нагадаємо, 5 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

QHA