ВАШИНГТОН (QHA) -

Сенат США на цьому тижні може прийняти закон, який передбачає санкції за втручання у президентські вибори США стосовно РФ.

Про це в інтерв'ю телеканалу CBS заявив сенатор-республіканець Ліндсі Грем. Він упевнений, що законопроект буде прийнятий.

За словами сенатора, Росія «зламала комітет Демократичної партії», забезпечує зброєю угруповання «Талібан», яке «вбиває американських солдатів». Також він додав, що Москва «вступила у змову з Асадом, щоб той зберіг свою хімічну зброю».

На думку Грема, будь-який член Конгресу, який не хоче покарати РФ за скоєне, «зраджує демократію». Сенатор наголосив, що, якщо американський президент Дональд Трамп «не підпише цей законопроект, він зрадить демократію». Сенатор вважає, що Трамп все ж підпише документ, а якщо він цього не зробить, то Конгрес подолає його вето.

За інформацією видання Politico, позиції демократів і республіканців щодо антиросійських санкцій зближуються. Повідомляється, що головною перешкодою на шляху до угоди між партіями є розбіжності щодо потужності нового «удару» по Кремлю.

Як повідомляло QHA, сенатор США Джон Маккейн підготував поправку законодавства до Сенату, яка дозволить розширити санкції проти Росії.

ФОТО: інтернет

QHA