ВАШИНГТОН (QHA) -

Санкції Сполучених Штатів Америки проти енергетичного і банківського секторів економіки Росії набули чинності. Про це повідомили у Міністерстві фінансів США.

Санкції були накладені через агресію Росії проти України.

У Департаменті контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США опублікували оновлену інструкцію із застосування обмежень, які стосуються посилення санкцій проти енергетичного і банківського секторів.

— Зміни стосуються поправок до Директиви 1 і Директиві 2, пов'язаних з Україною та Росією, які були прийняті 29 вересня 2017 року, відзначили у Міністерстві фінансів.

Обмеження призначаються на умови фінансування американськими юридичними або фізичними особами російських компаній, які перебувають під санкціями.

QHA повідомляло, що під тиском Конгресу адміністрація Трампа передала до Конгресу список пов'язаних із Росією організацій, які можуть піддатися санкціям, викликаним діями РФ в Україні, Сирії і втручанням у президентські вибори в США 2016 року. Даний список, згідно з інформацією New York Times, включає ФСБ, СВР, ГРУ і ще близько 30 підприємств, концернів та організацій.

ФОТО: AFP

QHA