СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Серед головних загроз національній безпеці Росії в окупованому Криму були названі санкції та «недружня політика України». Про це під час наради «з питань забезпечення національної безпеки» заявив секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев, який прибув до Криму за дорученням Володимира Путіна.

— Прийняті додаткові заходи з локалізації загроз національній безпеці, перш за все викликаних діяльністю деструктивних сил, санкціями зарубіжних країн, а також недружньої політики України, включаючи спроби організувати продовольчу, енергетичну і транспортну блокаду Кримського півострова, — заявив він.

Зокрема, за словами Патрушева, з метою «протидії тероризму та екстремізму» реалізується комплекс «інформаційно-профілактичних заходів за участю Духовного управління мусульман Криму».

— Активізовано роботу з припинення вербувальної діяльності терористичних і екстремістських організацій, — додав секретар Радбезу.

Відзначимо, що до окупації Криму Російською Федерацією Службою безпеки України там не було виявлено жодного терористичного угрупування, а сьогоднішня «боротьба з тероризмом і екстремізмом» ФСБ у Криму насамперед спрямована на придушення опору місцевого населення, особливо активної позиції кримських татар.

Як повідомляло раніше QHA, за наявними у адвоката Еміля Курбедінова доказами, обшуки у мусульман в анексованому Криму були санкціоновані муфтієм Криму.

Нагадаємо, секретар Радбезу РФ Микола Патрушев вже не раз звинувачував Україну в якійсь підривної діяльності у Криму. 21 березня на виїзній нараді у Лівадійському палаці (Ялта) він «призначив винними» у нестабільності анексованого півострова київську владу.

ФОТО: інтернет

QHA