КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні про замах на народного депутата, радника глави МВС Антона Геращенка.

Про це повідомляється на сайті відомства.

Зазначається, що на Геращенка здійснювали замах за його громадську та державну діяльність.

— Як встановило слідство, замах на депутата організував один з активних членів терористичної організації «ЛНР» на виконання завдання головного управління Генштабу ЗС РФ.

Повідомляється, що злочинець переховується від слідства у Російській Федерації та на тимчасово окупованих територіях. Він оголошений у розшук. Кримінальну справу проти нього та інших представників російських спецслужб виділено в окреме провадження.

Обвинувальний акт проти двох підозрюваних, які перебувають під вартою, направлений до суду. Їм загрожує довічне ув'язнення.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 21 січня глава СБУ Василь Грицак на брифінгу повідомив, що співробітники Служби безпеки України запобігла вбивству народного депутата України найманцями російських спецслужб. Після скоєння злочину найманці збиралися втекти до Росії. За даними слідства, замовником вбивства є уродженець Росії, який довгий час проживав у Харківській області, а потім вступив до лав терористичної «ЛНР». Зараз він залишив Україну і перебуває в Бєлгороді.

ФОТО: інтернет

QHA