КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України і Генеральна прокуратура хотіли зірвати всі операції НАБУ, які проводилися під прикриттям, і їм це вдалося.

Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник сьогодні, 1 грудня, на брифінгу в Києві.

Він повідомив, що СБУ під керівництвом ГПУ зірвала спецоперацію НАБУ щодо виявлення масштабної корупційної схеми в Державній міграційній службі.

— Можливість довести операцію до кінця втрачена. І зараз нам залишається тільки оцінювати ті докази, які вже були зібрані на момент зриву цієї операції, — заявив він.

Ситник переконаний, що СБУ ставила собі за мету зірвати не тільки цю операцію НАБУ, але і всі інші операції під прикриттям.

— Саме це було головною метою проникнення до конспіративних приміщень НАБУ. Ця мета досягнута — операції, на жаль, зупинені. І це аморально, — сказав він.

За його словами, у бюро також є інформація про конспіративні приміщення СБУ, але воно, на відміну від Служби безпеки, вважає їхнє розкриття неприпустимим.

Директор НАБУ також зазначив, що ще однією метою було отримати дані про агентурну мережу Нацбюро. Але, зазначає він, СБУ це зробити не вдалося.

— Як вони не старалися проводити обшуки, утримуючи по 30 годин працівників НАБУ, ламаючи обладнання, цієї мети не досягли, — зазначив Ситник.

Нагадаємо, що 29 листопада під час спроби передачі хабара першому заступнику голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій був затриманий агент НАБУ.

У НАБУ стверджують, що ГПУ і СБУ незаконно втрутилися в їхню спецоперацію з виявлення учасників організованого злочинного угруповання у ДМС.

QHA повідомляло, що НАБУ заявляє про наявність доказів корумпованості першого заступника голови Державної міграційної служби Діни Пімахової.

QHA