МОСКВА (QHA) -

Президент російського Ощадбанку Герман Греф заявив про те, що фінансова організація знаходиться в пошуку «максимально швидких варіантів» відходу з ринку України. Про це повідомляє РБК.

— На сьогодні ми займаємося пошуком варіантів швидкого виходу з українського ринку. Сподіваємося, що нам таку можливість нададуть, — повідомив Греф.

Глава правління банку згадав про масові акції проти діяльності російських фінансових структур в Україні. Греф підкреслив, що має місце «повне потурання з боку правоохоронних структур України».

— Сьогодні відбувається бетонування центрального офісу в Запоріжжі, виникли серйозні труднощі з виплати зарплати у великих підприємств. Протягом останнього року ми нарахували вже сотні всіляких актів вандалізму, — сказав він.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що Національний банк України повинен негайно відреагувати на визнання Ощадбанком РФ документів проросійських терористичних формувань на Донбасі.

Він зазначив, що за обслуговування клієнтів із документами так званих «ДНР» і «ЛНР» для компанії, що працює в Україні, санкції повинні бути введені негайно.

10 березня санкції відносно Ощадбанку були схвалені урядом, а 16 березня указ «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» відносно до низки юридичних осіб з РФ підписав президент України Петро Порошенко.

ФОТО: інтернет

QHA