КИЇВ (QHA) -

Народний депутат України Надія Савченко в Апеляційному суді Києва заявила відвід прокурору Олександру Климовичу.

— Є відвід прокурору Климовичу, який минулого разу дозволив собі ганебний вираз. Він сказав, що російські солдати краще українських. Прокурор висловив упереджене ставлення. Він принижує мою честь та честь українських офіцерів, — зазначила вона.

Адвокат Савченко Віктор Чевгуз додав, що прокурор не може бути об'єктивним.

— Є підстави для його відводу. Він сказав, що Єрофєєв та Александров мали кращий вигляд. Він не має морального права брати участі в засіданні, — зазначив він.

Суд пішов до нарадчої кімнати для ухвалення рішення про відвід прокурора. Пізніше суд схвалив рішення не задовольняти клопотання Савченко.

Нагадаємо, у Шевченківському районному суді Києва оголосили рішення про обрання запобіжного заходу для підозрюваної у підготовці теракту і держперевороту народного депутата Надії Савченко.

Савченко взяли під варту на 59 днів без можливості внесення застави.

Як повідомляло QHA, прокурор Головної військової прокуратури Олександр Баннік вимагав обрати Надії Савченко запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб без права внесення застави.

Він також заявив, що Савченко загрожує до 15 років ув'язнення.

Прокурор перерахував усі статті, за якими підозрюють Савченко, і зазначив, що якщо її провину доведуть, на нардепа чекає покарання аж до довічного ув'язнення.

QHA