КИЇВ (QHA) -

Народного депутата Надію Савченко вивели з сесійної зали Верховної Ради. Інцидент стався сьогодні, 15 березня.

Савченко зайняла своє робоче місце у залі і слухала виступи депутатів, які розглядали кандидатуру Якова Смолія на пост глави Нацбанку.

У цей час до неї підійшли декілька депутатів від фракції "Народний фронт" і після нетривалої розмови Савченко у супроводі депутатів залишила будівлю парламенту.

Представник президента в парламенті Ірина Луценко заявила журналістам, що Савченко вивели із зали через те, що вона становила загрозу для оточуючих.

— Ви знаєте, що Надію Савченко вивели із зали засідань Верховної Ради. Була певна ситуація, яка носила ознаки загрози для оточуючих. Надію Савченко попросили вийти із зали, — зазначила вона.

За словами Луценка, Савченко отримає можливість для виступу і пояснень в парламенті, коли це буде потрібно.

У свою чергу журналіст Сергій Іванов написав на своїй сторінці у Facebook, що Савченко вивели із зали нардепи Висоцький, Левус і Бондар, оскільки у неї виявили пістолет і ручну гранату.

Нагадаємо, сьогодні народний депутат України Надія Савченко повернулася в Україну, повідомляє один з українських телеканалів.

На питання журналіста, чи була вона в Росії і звідки прилетіла, нардеп порадила подивитися розклад рейсу, яким вона прибула в Україну. З'ясувалося, що Савченко прилетіла в Україну рейсом з Мюнхена.

Пізніше Генеральний прокурор Юрій Луценко у залі Верховної Ради звинуватив народного депутата Надію Савченко у підготовці теракту і заявив, що буде домагатися її арешту.

QHA