КИЇВ (QHA) -

Позафракційний народний депутат Надія Савченко братиме участь у виборах президента України.

Про це Савченко заявила в інтерв'ю польському виданню Krytyka Polityczna.

— Я готова взяти на себе відповідальність за країну і виставити свою кандидатуру на президентських виборах. У парламентських виборах буде брати участь моя політична сила. Боже, як жахливо це звучить з вуст політика.

За словами скандально відомого народного депутата, вона сподівається, що її політична сила «Суспільно-політична платформа Надії Савченко» зможе перезапустити «хвору» українську систему влади, а в політичні партії Савченко не вірить.

— Вона допоможе демонтувати нездорову політичну систему, яка була створена 25 років тому, перебудувати державну архітектуру і дати людям шанси на зручне існування в її рамках. Це буде симбіоз різноманітних систем, ми не будемо бездумно приймати або відкидати будь-які з них.

Нагадаємо, у 2014 році Надія Савченко пройшла до Верховної Ради за списком "Батьківщини". У грудні 2016 роки після переговорів з ватажками «Л/ДНР» у Мінську її виключили з фракції та відкликали зі складу української делегації в ПАРЄ. Нову політичну силу Савченко створила 13 квітня 2017 року.

Як повідомляло QHA, 18 травня 227 депутатів проголосували за законопроект, який скасовує дію «закону Савченко» у разі тяжких злочинів.

ФОТО: інтернет

QHA