ДОНЕЦЬК (QHA) -

Лідери проросійських терористів з ОРДЛО повідомили, що видадуть народному депутату України Надії Савченко двох полонених раніше жінок. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на підконтрольні сепаратистам Донбасу ЗМІ.

— Як жест доброї волі напередодні Нового року і Різдва ми без будь-яких умов передаємо представнику народу України Надії Савченко двох жінок — Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак, в надії активізувати процес звільнення з полону наших громадян, з надією на те, що в наступаючому році вони возз'єднаються з рідними і близькими, — передає представник бойовиків.

Своє рішення сепаратисти аргументували тим, що Надія Савченко потрапила під «люту критику представників київської влади», а відповідно, на їхню думку, може представляти Україну в переговорному процесі. Також представники бойовиків відзначили, що «в українських жінок часто краще виходить вирішувати політичні та економічні проблеми, а часом — і управляти країною».

Пізніше сестра Надії Савченко підтвердила початок обміну на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 23 грудня Надія Савченко була виключена з комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України, слідом за виключенням із української делегації до Парламентської асамблеї ради Європи і з фракції «Батьківщини».

Раніше з неназваних джерел стало відомо, що народний депутат Надія Савченко 7 грудня таємно відвідала Мінськ, де зустрілася з ватажками терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

QHA