КИЇВ (QHA) -

Спеціалізована антикорупційна прокуратура веде 60 проваджень щодо високопоставлених українських чиновників, повідомив керівник САП Назар Холодницький.

— Є папки. Але вони все заховані. Це процес тривалий. У нас є 60 виробництв з приводу незаконного збагачення тих чи інших чиновників, які нам підслідні. Це і міністри, і народні депутати, і керівники центральних органів виконавчої влади, — сказав Холодницький.

Керівник САП не виключив можливості, що до вересня до Верховної Ради внесуть ще «пару представлень» на когось із народних депутатів.

— Ми передаємо представлення в міру їхньої готовності, а не приурочуємо до засідань комітету, ювілеїв або т.п. Є достатня доказова база — будуть представлення щодо народних депутатів, — запевнив прокурор.

Нагадаємо, на початку липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Максима Полякова («Народний фронт»), Олеся Довгого (Воля народу») і Борислава Розенблата («Блок Петра Порошенка»), але подання на позбавлення недоторканності Євгенія Дейдея («Народний фронт») і Андрія Лозового («Радикальна партія») відхилила.

ФОТО: УНІАН

QHA