КИЇВ (QHA) -

Назар Холодницький стверджує, що факти корупційної діяльності президента України поки не надані, а Олесю Довгому буде надіслано повторний запит для забезпечення явки на допит.

— У спеціальній антикорупційній прокуратурі чекають більше інформації від збіглого депутата Онищенка ощод фактів корупції Порошенка, зокрема про підкупи депутатів. Поки немає інформації немає слідства. Онищенко у справі проходить як заявник. Відповідно, він має довести те, про що говорить, публікації на ресурсі Страна.ua не є доказом, — сказав він.

Відповідаючи на питання, чому Олесь Довгий не прийшов на допит, він сказав:

Вказаному народному депутату спеціальна антикорупційна прокуратура відправить ще один запит з'явитися на допит. У разі, якщо Олесь Довгий проігнорує, звернемося повторно, повідомив Холодницький.

Як повідомлялося раніше, 6 грудня видання «Страна» опублікувало запис, зроблений нардепом Олександром Онищенком з нібито депутатом Олесем Довгим, який, за його твердженням, приїхав з ним домовлятися.

Глава антикорупційного відомства додав, що НАБУ запропонувало Олександру Онищенку надати відомству наявні у нього матеріали, а також дати свідчення з кожного з питань в рамках досудового розслідування.

Нагадаємо, як повідомляло QHA 7 грудня Політична партія «ДемАльянс» зажадала, щоб Національне антикорупційне бюро розслідувало факти корупції президента України, обвинуваченого у газових махінаціях і розкраданні понад 3 млрд. гривень, оприлюднені депутатом Олександром Онищенком.

QHA