КИЇВ (QHA) -

Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме заарештувати з правом внесення застав всіх трьох затриманих у "справі про закупівлю рюкзаків" для Нацгвардії за завищеною ціною.

Про це повідомив глава відомства Назар Холодницький на брифінгу в Києві.

— Детективами були направлені прокурорам на узгодження клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення відповідних застав всім трьом підозрюваним. У даний час, наскільки я знаю, підозрювані знайомляться з клопотаннями про запобіжний захід. Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме утримання під вартою для всіх трьох з альтернативою внесення застави по 5 млн для колишнього заступника міністра внутрішніх справ і ще однієї особи та 4 млн для підприємця, який нібито виготовляв ці рюкзаки, — повідомив він.

Раніше QHA повідомляло, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура і НАБУ повідомили про підозру синові Арсена Авакова за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Вчора, 31 жовтня, співробітники НАБУ затримали колишнього заступника міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Сергія Чеботаря, який також є підозрюваним у цій справі.

Раніше НАБУ проводило обшуки в сім'ї міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Згідно з отриманою інформацією, обшуки проходили у сина Авакова — Олександра.

Відзначається, що обшуки проходили в рамках «справи про рюкзаки».

ФОТО: УНІАН

QHA