КРАКОВЕЦЬ (QHA) -

У Краковець, куди повинен приїхати Міхеїл Саакашвілі 10 вересня, з Білої Церкви їде 10 автобусів з «проплаченими» по 300 доларів тітушками. Про це екс-заступник Генерального прокурора України Давiд Сакварелідзе повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці.

Він додав, що тітушки - це розпорядження Порошенко і Авакова.

- У зв'язку з інформацією про те, що з Білої Церкви в Краковець направляються 10 автобусів з проплаченими по 300 доларів тітушки за указом Порошенко і Авакова, ми на своїй ділянці території з усіма нашими друзями, включаючи АТОшніков, УНСО, батальйон «Донбас», Айдар гарантуємо, що з нашого боку не буде агресивних дій і чекаємо від влади посилення безпеки території, щоб Львівська область не постраждала від провокацій Порошенко, Авакова і їх тітушек. На нашій території немає озброєних людей і всі наші дії будуть спрямовані виключно на самозахист і підтримку правопорядку і мирної акції для зустрічі Михайла Саакашвілі на пункті пропуску Краковець, - написав Сакварелідзе.

Як повідомляло QHA, позбавлений українського громадянства екс-глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що виїхав з Польщі в Україну з наміром перетнути кордон через прикордонний пункт пропуску «Краковець» у Львівській області. Вiн повідомив 21 серпня, що має намір 10 вересня повернутися в Україну.

Раніше, в ніч на 9 вересня правоохоронці затримали колону, яка їхала зустрічати Міхеїла Саакашвілі. Вона прямувала з табору Штабу блокади через Київ на КПП «Краковець» та була затримана на в'їзді в Бровари.

ФОТО: інтернет

QHA