КИЇВ (QHA) -

Голова МВС України Арсен Аваков закликав екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі підкоритися законам України.

За словами Авакова, будь-який конфлікт має тільки законний шлях вирішення.

— Поки не буде рішення суду — все те, що відбувається, не знайде рішення. Саакашвілі зобов'язаний підкоритися вимогам закону, пройти законну процедуру і відповісти на пред'явлені звинувачення, а не провокувати кров і зіткнення, — написав міністр на своїй сторінці в Twitter.

Раніше з'явилася реакція офіційного Тбілісі щодо Саакашвілі. Так, секретар Ради національної безпеки Грузії Давид Раквіашвілі сподівається, що Україна забезпечить фізичний захист екс-президенту.

QHA повідомляло, що 5 грудня співробітники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою затримали Міхеїла Саакашвілі та повідомили йому в присутності адвоката про підозру у вчиненні злочину.

Саакашвілі затримали на даху будинку, куди він піднявся, «рятуючись» від співробітників СБУ. З даху будівлі він заявив, що чинна влада хоче його викрасти.

Незабаром на місці затримання Саакашвілі зібралися його прихильники, які чинили опір правоохоронцям і намагалися вивезти політика з місця стихійного мітингу біля Українського дому (вулиця Трьохсвятительська).

Через пару годин прихильники екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі змогли витягнути його з автомобіля правоохоронців.

QHA