КИЇВ (QHA) -

Екс-президент Грузії і лідер «Руху Нових сил» Міхеїл Саакашвілі заявив, що не знає, хто такий Сергій Курченко, і запевняє, що оприлюднений запис розмови з ним — підроблений.

Про це він заявив на мітингу біля Верховної Ради.

Я взагалі не знаю, хто такий Курченко. Я з ним не спілкувався, я не знаю, як він виглядає, і у мене немає нічого спільного (з ним). Я знаю Путіна, могли б зробити моє аудіо з Путіним, зазначив він.

Також політик повідомив, що представник президента України Петра Порошенка погрожував йому оприлюдненням компромату.

Вони злякалися маршу на минулому тижні. Раніше Порошенко присилав до мене Грановського, який прямо погрожував, що якщо я не заберуся з країни, якщо я не припиню говорити про корупцію, особливо у військовій сфері, то вони створять компромат і вони все викинуть по лінії СБУ, зазначив Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор України в парламенті розповів, в чому звинувачується Саакашвілі.

За словами Луценка, Саакашвілі фінансував свої акції в Україні за рахунок злочинного угруповання Януковича, зокрема, за допомогою екс-регіонала Сергія Курченка.

Генпрокурор повідомив, що особа, наближена до Саакашвілі, а саме громадянин України Северіон Дангадзе, за погодженням із самим Саакашвілі звернувся через довірену особу до Курченка, який ховається від правоохоронних органів у Москві, з пропозицією фінансувати діяльність Саакашвілі в обмін на інтереси членів злочинного угруповання.

Джерело: Українська правда

QHA