КИЇВ (QHA) -

Лідер "Руху нових сил", екс-президент Грузії та екс-глава Одеської області Міхеїл Саакашвілі заявив, що в ніч на неділю невідомі жорстоко побили його водія. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

— Після того, як за останній місяць до Грузії депортували всіх моїх охоронців і журналіста, який супроводжував мене і висвітлював мою діяльність, я залишився тільки з моїм водієм Володимиром. Він возив мене і допомагав по господарству. Сьогодні вночі двоє невідомих зустріли його біля будинку і жорстоко побили, — написав він.

Саакашвілі зазначив, що водій упізнав дві припарковані машини.

— Вони зазвичай за нами їздять, і він завжди вважав їх машинами СБУ, а двоє нападників були спортивного вигляду і явно чекали його біля під'їзду... "Швидка" відвезла його до лікарні, де йому поставили діагноз "важкий струс мозку", — повідомив політик.

 Саакашвілі вважає, що прибираючи його оточення, опоненти намагаються його "вижити з України".

Як відомо, 17 листопада екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що спецназ викрав з будинку журналіста провідної грузинської телекомпанії "Руставі-2" Тамаза Шашвіашвілі та двох його друзів.

У свою чергу, нардеп Юрій Дерев'янко заявив, що 17 листопада невідомі схопили і повезли грузинського добровольця АТО Вано Надирадзе, а також Тамаза Шашвіашвілі, Зураба Цинцадзе і Мамуку Абшідзе до аеропорту «Київ», щоб видворити за межі країни.

15 листопада Саакашвілі опублікував документ Головного управління Державної міграційної служби в місті Києві, згідно з яким дозвіл на проживання Шашвіашвілі в Україні скасували.

21 жовтня друга Міхеїла Саакашвілі та добровольця Давида Макішвілі, колишніх охоронця і водія лідера партії «Рух нових сил» Георгія Рубашвілі та Міхеіла Абзіанідзе схопили в Києві і видворили до Грузії.

QHA повідомляло, що прикордонники не затримували сина екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, але оформили факт перетину кордону неповнолітнім.

QHA