КИЇВ (QHA) -

Екс-президент Грузії та екс-губернатор Одеської області, лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі заявив, що Україні потрібна нова влада і новий уряд, який він готовий очолити.

Про це він заявив, сьогодні, 19 листопада, на віче, яке відбулося на площі Конституції біля Верховної Ради.

— Україні потрібна нова влада, створення нового уряду, ми повинні разом створити їх, я готовий робити це разом з вами. Повинні знайти нових людей для нового уряду... Я готовий разом з вами очолити цей процес і готовий очолити цей уряд, якщо потрібно, — зазначив він.

Також політик заявив, що має намір «чекати відповіді влади» до 3 грудня.

— До 3 грудня ми чекаємо, якщо влада не виконує наших вимог, ми оголошуємо "народний імпічмент", — сказав Саакашвілі.

Участь у заході беруть кілька сотень людей. Зі сцени виступали активісти "РНС", народні депутати Сергій Лещенко та Юрій Дерев'янко.

Нагадаємо, з ранку 17 жовтня під Радою проходять мітинги. Учасники вимагають від влади скасувати депутатську недоторканність, внести зміни до виборчого законодавства і створити Антикорупційний суд.

Організаторами акції виступають партії "Самопоміч", "Батьківщина", "Рух нових сил", "5.10", ВО "Свобода", "Національний корпус", "Правий сектор".

Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі на мітингу порадив президенту України Петру Порошенку піти у відставку.

Пізніше генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв надати суду докази того, що активістів під Верховною Радою фінансують з-за кордону.

QHA