КИЇВ (QHA) -

Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі виступив з промовою біля стін парламенту, де зараз проходить багатотисячний мітинг, основним меседжем якої був заклик зібратися біля Верховної Ради.

Саакашвілі свою промову почав зі слів: "Мої найулюбленіші люди в моєму житті...".

— Сьогодні вранці СБУ, яка перетворилася на філію ФСБ, організувала провокацію зі зрадниками Революції Гідності з абсолютно негідним Луценком. У них є домовленість з Путіним, грузинським олігархом Іванішілі. Я звинувачую Луценка та СБУ в провокації, — сказав він.

Саакашвілі відкинув всі звинувачення на свою адресу про нібито його зв'язки з Кремлем і "Партією Регіонів".

— Про які зв'язки з "Партією Регіонів" може йти мова? Адже Порошенко був одним із організаторів цієї партії. Я командував армією проти Путіна, як мене можна звинувачувати у зв'язках з Кремлем? — дивується він.

Саакашвілі зазначив, що влада збирає компромат на своїх політичних супротивників. Політик закликав усіх українців прийти до стін парламенту, на площу Конституції.

Саакашвілі окремо подякував українцям, які прийшли підтримати його під час затримання.

— Я бачив героїзм українських громадян, як вони відбивали мене від цих найманців, я бачив обличчя звичайних громадян України, яких я не знаю. Звичайних киян, які прибігли підтримати мене. Ви мене витягли сьогодні, і щоб не говорили їхні брехливі канали, ви розумніші та мудріші, ви правильніші, ви досвідченіші. Тому, дорогі мої кияни, моє життя тепер належить вам та Україні! — заявив він.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України хоче застосувати щодо екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі запобіжний захід у вигляді утримання під домашнім арештом.

Про це на брифінгу для журналістів заявив генпрокурор Юрій Луценко.

QHA