КИЇВ (QHA) -

Лідеру партії «Рух нових сил» Міхеїлу Саакашвілі заборонили в'їзд в Україну до 13 лютого 2021 року. Відповідне рішення ухвалив начальник Мостиського прикордонного загону. Про це повідомив адвокат політика Руслан Чорнолуцький.

Перший заступник голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк у відповіді на запит адвокатів Саакашвілі заявив, що Адміністрація Держприкордонслужби вважає це рішення таким, що повністю відповідає вимогам чинного законодавства України.

У відомстві зазначили, що 12 лютого було здійснено "реадмісію Саакашвілі за стандартною процедурою", оскільки він незаконно перебував на території України після рішень судів.

Чорнолуцький вважає рішення Держприкордонслужби незаконним і має намір його оскаржити.

QHA повідомляло, що Міхеїл Саакашвілі після депортації звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель з проханням про допомогу. Саакашвілі заявив, що має намір повернутися в Україну законним шляхом.

Нагадаємо, спікер прикордонної служби України Олег Слободян повідомив на своїй сторінці у Facebook, що лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі депортований до Польщі.

Джерело: Інтерфакс-Україна

QHA