КИЇВ (QHA) -

Позбавлений українського громадянства колишній голова Одеської Облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі прибув до Києва і прийшов під Адміністрацію президента України вимагати документи для суду у справі про позбавлення його громадянства. Про це повідомляє кореспондент QHA з місця подій.

— У мене немає жодного документа, щоб я йшов до суду. Вони підписали указ, але не дали мені жодного документа, з яким би я міг іти до суду, наголосив він.

Саакашвілі вимагає видати йому на руки документацію міграційної служби, копію указу про втрату ним громадянства, копію засідання комісії з питань громадянства і всі супровідні листи.

З таким проханням, за словами Саакашвілі, до АП вирушають його адвокати. Разом із Саакашвілі до будівлі АП прийшли нардепи Сергій Лещенко, Єгор Соболєв та Юрій Дерев'янко.

Міхеїл Саакашвілі повернувся в Україну 10 вересня через кордон з Польщею, не пройшовши прикордонного контролю. Того дня на кордоні сталися зіткнення між прихильниками політика та українськими прикордонниками.

ФОТО: УП

QHA