КИЇВ (QHA) -

Колишній президент Грузії та екс-глава Одеської ОДА, лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі заперечує проти надання СБУ зразків свого голосу.

Про це заявив один з адвокатів політика Руслан Чорнолуцький після того, як Саакашвілі залишив приміщення СБУ, де у вівторок проводилися слідчі дії.

— Сьогодні була слідча дія щодо спроби взяття зразків голосу в рамках експертизи. Ми надали свої пояснення та заперечення, повідомив він.

За словами адвоката, Саакашвілі провів у приміщенні СБУ близько 2 годин.

Чорнолуцький повідомив, що політик не хоче надавати зразки голосу, оскільки експертиза науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ вже завершена.

— Ми виявили в постанові про відбір зразків голосу багато помилок... Ми вважаємо, якщо екпертиза закінчена, тому які зразки голосу пан Міхеїл повинен надавати? Це не логічно. Це одна з підстав того, що в рамках нинішньої слідчої дії Саакашвілі заперечував проти взяття зразків голосу, зазначив він.

Наступної повістки правоохоронці Саакашвілі не вручали і не озвучували.

Нагадаємо, 5 січня Тбіліський міський суд Грузії заочно засудив колишнього главу цієї країни, лідера української політичної партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі до трьох років позбавлення волі.

Як повідомляє прес-служба суду, екс-президент був засуджений до чотирьох років в'язниці за "зловживання владою посадової особи", але до обвинуваченого застосували амністію, термін був скорочений на чверть і склав 3 роки. Саакашвілі заборонено протягом 1,5 років обіймати державні посади у Грузії.

Вчора Саакашвілі викликали на допит до Головного управління Служби безпеки України.

Як заявив адвокат Руслан Чорнолуцький, Саакашвілі і його захисники готові з'явитися на допит за умови, що всі відповідні документи про виклик на допит оформлені належним чином і всі процедури будуть проходити відповідно до законодавства.

Джерело: Українська правда

QHA