КИЇВ (QHA) -

Депортований лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі планує найближчим часом повернутися в Україну. Про це він 21 лютого заявив на своїй сторінці у Facebook.

— Зі мною чи без мене, цій владі вже настав кінець, а я повернуся додому, в Україну, вже зовсім скоро, набагато, набагато раніше, ніж через три роки, — написав Саакашвілі.

Він додав, що в Україні занадто багато громадян, які незадоволені відсутністю змін і реформ.

— Вони думають, Саакашвілі — двигун народного протесту і таким чином вони втратять народне обурення. Чергова дурна помилка. Люди роздратовані відсутністю реформ, відсутністю змін, тотальною брехливістю і злодійкуватою владою. А Саакашвілі — усього лише один з мільйонів таких незадоволених, — заявив політик.

QHA повідомляло, що Міхеїлу Саакашвілі заборонили в'їзд в Україну до 13 лютого 2021 року. Відповідну постанову ухвалив начальник Мостиського прикордонного загону.

Після депортації Міхеїл Саакашвілі звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель з проханням про допомогу. Політик хоче, щоб канцлер допомогла йому повернутися в Україну законним шляхом.

Нагадаємо, влада Нідерландів видала Саакашвілі посвідчення особи. Однак сам політик заявив, що рішуче налаштований повернути своє українське громадянство.

QHA