КИЇВ (QHA) -

Лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі заявив, що ГО "Авто Євро Сила" на замовлення Адміністрації президента планує провести у центрі Києва акцію 4 лютого, щоб зашкодити акції "Марш за майбутнє".

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— У мене є точна інформація, що глава Авто Євро Сили отримав гроші від Адміністрації президента, для того, щоб завадити нашому Маршу, водночас Адміністрація виставила металеві конструкції на Хрещатику, щоб ми не змогли поставити сцену. Я хочу, щоб рядові учасники Авто Євро Сили, яким я симпатизую, знали про змову між керівником організації та людьми Порошенка,  написав він.

Політик зазначив, що його політична сила бере на себе зобов'язання за короткий період часу звільнити авторинок України від рабства і нездорової конкуренції і забезпечити розмитнення всіх машин через одноразовий платіж на суму 300 євро.

Я як президент Грузії зробив усе, щоб мій уряд створив найсприятливіші умови для купівлі іноземних машин на території Грузії, перетворивши тим самим її на регіональний хаб, куди приїздили азербайджанці, казахи, вірмени, росіяни, українці для того, щоб купити собі машину за максимально низькою ціною, нагадав Саакашвілі.

Нагадаємо, 4 лютого о 12:00 у Києві в парку імені Тараса Шевченка відбудеться перший цього року марш прихильників колишнього глави Одеськой області та лідера політичної партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі.

QHA