ЛЬВIВ (QHA) -

Міхеїл Саакашвілі сьогодні, 10 вересня, спробує в'їхати на територію України. Стрім з місця події ведуть кореспонденти каналу UMN в YouTube.

Саакашвілі анонсував своє повернення в Україну на 10 вересня. Він заявив, що буде перетинати прикордонний пункт "Краковець" на польсько-українському кордоні у Львівській області.

- О 9:00 сформуємо організовану колону на чолі з народними депутатами і будемо рухатися від львівського "Епіцентру" на "Краковець", - повідомляли в штабі партії Саакашвілі "Рух нових сил".

За словами соратника екс-президента Грузії Давида Сакварелідзе, підтримка Саакашвілі на кордоні збирається значна.

- Будуть різні політичні сили. "Громадянська позіцiя", представники "Батьківщини", "Самопомiчi", Валентин Наливайченко і його політсила ( "Справедливість", - ред.), представники "ДемАльянсу", а також народні депутати - Світлана Заліщук, Мустафа Найєм ... - сказав Сакварелідзе.

В оточенні Саакашвілі відзначають, що поїхати на західний кордон України в неділю можуть також Юлія Тимошенко та мер Львова Андрій Садовий.

У поліції Львівщині відзначили, що біля КПП "Краківець" розміщене наметове містечко учасників раніше заявленого масового заходу.

ФОТО: інтернет

QHA