АМСТЕРДАМ (QHA) -

Депортованого з України лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі помітили в аеропорту Амстердама (Нідерланди). Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці у Facebook.

Гончаренко розмістив фотографію, яка підтверджує, що Саакашвілі прибув до столиці Нідерландів.

— Товариш щойно зустрів нашого джигіта-мученика в аеропорту і сфотографував його на пам'ять.
Зверніть увагу на те, наскільки важка для Міхо розлука з Україною. Мабуть, майже така сама важка, як розлука з Грузією, — написав він.

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі заявив, що не проситиме в Польщі політичний притулок. Окрім цього, політик заявив про свій намір провести у Варшаві прес-конференцію.

Раніше представник правлячої коаліції у парламенті Грузії Нукрі Кантарія заявив, що Грузія може направити до Польщі запит на екстрадицію Міхеїла Саакашвілі. Кантарія додав, що в Грузії Саакашвілі засудили до позбавлення волі.

QHA повідомляло, що Міхеїл Саакашвілі після депортації звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель з проханням про допомогу. Саакашвілі заявив, що має намір повернутися в Україну законним шляхом.

Спікер прикордонної служби України Олег Слободян повідомив на своїй сторінці у Facebook, що лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі депортований до Польщі.

Силовики провели затримання Саакашвілі у ресторані "Сулугуні", де політик обідав. На кадрах, відзнятих на телефон, було видно, як люди в камуфляжі кричать "Лежати" і використовують лайку на адресу затриманого.

QHA