КИЇВ (QHA) -

До київського Окружного адміністративного суду надійшов позов екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської ОДА, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі. Відповідачами вказані Державна міграційна служба, Адміністрація державної прикордонної служби та Міністерство внутрішніх справ. Про це заявили у прес-службі суду.

— Позивач просить суд визнати незаконними дії відповідних структурних підрозділів ДМС, ДПС і МВС від 12 лютого 2018 року щодо виконання рішення про повернення Саакашвілі в країну попереднього перебування, сказано у повідомленні.

Також позивач просить суд зобов'язати відповідний структурний підрозділ Державної міграційної служби України скасувати дане рішення.

— Зараз розглядається питання про відкриття провадження в адміністративній справі, заявили у судовій інстанції.

QHA повідомляло, що Міхеїл Саакашвілі після депортації звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель з проханням про допомогу. Саакашвілі заявив, що має намір повернутися в Україну законним шляхом.

Спікер прикордонної служби України Олег Слободян повідомив на своїй сторінці у Facebook, що лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі депортований до Польщі.

QHA