ВАРШАВА (QHA) -

Міхеїл Саакашвілі назвав президента України Петра Порошенка «баригою, який хоче згубити Україну». Про це глава «Руху Нових сил» заявив по телефону з Варшави, коментуючи свою депортацію.

— В кафе увірвалися, посадили в автобус. Вони намагалися закрити мені очі, зв'язати руки. Посадили в машину, довго кружляли по Києву. Висадили в Борисполі, потім підігнали літак, скрутили руки і грубо посадили на нього, сказав він.

Політик також заявив, що кримінальна справа проти нього є брехнею.

Ми повинні зрозуміти, що нас постійно розводять. Ми повинні розуміти, з ким ми маємо справу. Кримінальна справа проти мене повна брехня. Путін, і Порошенко, і Іванішвілі хочуть мене позбутися. Нам треба спокійно реагувати на їхню слабкість, реагувати силою духу. Це не президент і не чоловік, це підлий барига, який хоче згубити Україну. Це все показує, наскільки вони слабкі. Ми обов'язково їх переможемо, — сказав Саакашвілі.

Раніше QHA повідомляло, що літак з екс-президентом Грузії і екс-главою Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі на борту вже летить у бік однієї з європейських країн.

Спікер прикордонної служби України Олег Слободян повідомив на своїй сторінці у Facebook, що лідер "Руху правих сил" Міхеїл Саакашвілі депортований до Польщі.

Нагадаємо, сьогодні силовики провели затримання Саакашвілі в ресторані "Сулугуні", де політик обідав.

На кадрах, знятих на телефон, було видно, як люди в камуфляжі кричать в ресторані: "Лежати" і використовують лайку щодо затримуваного.

QHA