КИЇВ (QHA) -

 Екс-президент Грузії та лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі нагрубив журналістові ВВС Джону Фішеру.

Коли політик вранці повернувся на площу Конституції після вторгнення поліції до наметового містечка, на питання журналіста про його самопочуття Саакашвілі відповів: "Perfect!" (Відмінно, — англ.)

А ось на питання Фішера — чи планує екс-президент Грузії здаватися владі, Саакашвілі на мить задумався і з посмішкою відповів: "Go get lost, please!" (Відвали, будь ласка!).

Нагадаємо на сьогодні Міхеїл Саакашвілі анонсував народне віче. Він зазначив, що розповість про свої подальші плани на віче о 18:00.

QHA повідомляло, що вранці 6 грудня у таборі біля Верховної Ради правоохоронці спробували знайти і затримати Міхеїла Саакашвілі, якого Генпрокуратура підозрює в отриманні грошей від оточення екс-президента України Віктора Януковича.

Саакашвілі в інтерв'ю журналістам заявив, що виключає добровільну явку до правоохоронців, і анонсував продовження акції в центрі Києва.

Нагадаємо, генеральний прокурор України повідомив, що Саакашвілі звинувачують, у числі іншого, у тому, що фінансував свої акції в Україні за рахунок злочинного угруповання Януковича, зокрема, за допомогою екс-регіонала Сергія Курченка.

Відзначимо, 5 грудня співробітники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою затримали Міхеїла Саакашвілі та повідомили йому в присутності адвоката про підозру у вчиненні злочину.

Однак прихильники Саакашвілі не дали правоохоронцям вивезти політика, заблокувавши машину СБУ. Вони розбили вікна автомобіля і звільнили Саакашвілі. Політик у супроводі кількох сотень своїх прихильників попрямував до Верховної Ради.

QHA