КИЇВ (QHA) -

Лідер партії «Рух нових сил», екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі оголосив про плани проведення 4 лютого нового «Маршу за імпічмент», який востаннє проводився у Києві 17 грудня минулого року.

— 4 лютого ми будемо збиратися у Києві о 12:00. Напевно, традиційно підемо від Парку Шевченка, а потім буде велике зібрання на Майдані. Ми покажемо силу, покажемо, що народ є, і грабувати країну ми далі не дамо, повідомив він в ефірі телеканалу «News One» у п'ятницю.

Саакашвілі має намір продуктивно використовувати час перебування під домашнім арештом з 22:00 щодня.

— Наразі я завершую свій фільм про майбутнє України, про її нову державну систему, розвиток туризму, економіки, вихід із кризи, зазначив він.

Політик подумує над тим, щоб організувати у квартирі, яку знімає у Києві, «щось на зразок телестудії».

Саакашвілі також наголосив, що дуже любить Київ, і зараз у нього буде можливість проводити зустрічі з людьми в різних частинах міста.

Як повідомлялося, 26 січня Апеляційний суд Києва призначив Саакашвілі запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту з 22:00 до 7:00, який діє до 5 лютого.

QHA повідомляло, що колишній глава Одеської ОДА та екс-президент Грузії, лідер партії «Рух Нових сил» Міхеїл Саакашвілі заявив, що запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту його не зупинить.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

QHA