КИЇВ (QHA) -

Колишній президент Грузії, лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі анонсував 6 грудня народне віче. Про це він повідомив на брифінгу.

Він зазначив, що розповість про свої подальші плани на віче о 18:00.

— Я не буду з’являтися ні до якого псевдогенерального прокурора, він двієчник неписьменний, він незаконний і я не вважаю його генеральним прокурором країни, — заявив політик.

QHA повідомляло, що вранці 6 грудня у таборі біля Верховної Ради правоохоронці спробували знайти і затримати Міхеїла Саакашвілі, якого Генпрокуратура підозрює в отриманні грошей від оточення екс-президента України Віктора Януковича.

Саакашвілі в інтерв'ю журналістам заявив, що виключає добровільну явку до правоохоронців, і анонсував продовження акції в центрі Києва.

Нагадаємо, генеральний прокурор України повідомив, що Саакашвілі звинувачують, у числі іншого, у тому, що фінансував свої акції в Україні за рахунок злочинного угруповання Януковича, зокрема, за допомогою екс-регіонала Сергія Курченка.

Відзначимо, 5 грудня співробітники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою затримали Міхеїла Саакашвілі та повідомили йому в присутності адвоката про підозру у вчиненні злочину.

Однак прихильники Саакашвілі не дали правоохоронцям вивезти політика, заблокувавши машину СБУ. Вони розбили вікна автомобіля та звільнили Саакашвілі. Політик у супроводі кількох сотень своїх прихильників попрямував до Верховної Ради.

QHA