КИЇВ (QHA) -

Європейський союз (ЄС) закриває проект з модернізації та будівництва прикордонних контрольно-пропускних пунктів (КПП) в Україні. Про це сьогодні повідомив представник ЄС інформаційному агентству Reuters.

Проект з модернізації шести українських контрольно-пропускних пунктів на східному кордоні ЄС запустили ще 2014 року. Він мав сприяти інтеграції економіки України шляхом будівництва або модернізації КПП на кордоні з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією.

Однак проект так і не був реалізований через затримки, помилки та перевитрати коштів місцевими посадовцями та підрядниками.

— Після нашої оцінки ми дійшли висновку, що проекти не можуть бути доопрацьовані вчасно. На даний час 6 проектів закриваються, а невитрачені гроші відшкодовуються, зазначив представник ЄС.

Нагадаємо, Європейський союз виділить Україні макрофінансову допомогу лише після того, як буде створено Антикорупційний суд. Згідно з правилами, допомога виділяється тільки країнам, що мають чинну програму співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Джерело: Reuters

QHA