БРЮССЕЛЬ (QHA) -

У Європейському союзі підтвердили, що Україна надала список причетних до організації незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму осіб, і відзначили, що рішення про додаткові санкції проти РФ мають ухвалити всі держави-члени ЄС. Про це під час брифінгу в Брюсселі повідомила речник зовнішньополітичної служби ЄС Майя Косьянчич.

— Я можу підтвердити, що наші служби отримали від міністерства закордонних справ України список, до якого входять особи, причетні до організації та проведення російських президентських виборів в незаконно окупованих Криму і Севастополі, — зазначила вона.

Спікер підкреслила, що ЄС не визнає незаконну анексію півострова.

— У цьому контексті я хочу нагадати, що ЄС не визнає незаконною анексію Криму і Севастополя і тому не визнає проведення виборів на Кримському півострові і у Севастополі, — сказала вона.

Косьянчич додала, що з приводу рішення про застосування нових санкцій потрібна одностайна підтримка усіх країн-членів ЄС.

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін на зустрічі з главами МЗС країн ЄС у Брюсселі передав список зі 140 осіб, причетних до організації незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму.

QHA повідомляло, що Франція не визнає підсумки голосування на виборах президента Росії в анексованому Криму. Париж продовжує наполягати на повному відновленні суверенітету і територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів.

Раніше Канада також заявила про невизнання виборів в Криму. У той же день і Німеччина заявила про те, що не визнаватиме результати голосування 18 березня на анексованому півострові.

Джерело: Європейська правда

QHA