КИЇВ (QHA) -

У зв'язку з прийняттям законопроекту про судову реформу народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський заявив про створення "опозиційної платформи" всередині фракції і "безпартійності" відповідно.

Новинський зазначив, що голосував проти законопроекту про судову реформу, а кілька колег з його фракції також голосували проти або не голосували взагалі.

— Наша внутрішньопартійна дискусія не привела до єдиної думки, і частина нашої фракції проголосувала за цей законопроект, сказав депутат і наголосив, що законопроект "дозволяє президенту контролювати судову владу".

Новинський повідомив, що вимагатиме скликання політвиконкому і з'їзду їхньої партії, щоб дати оцінку нинішнім подіям. Також він висловив незгоду з діями деяких своїх колег і керівництва фракції.

Оголошую про те, що ми разом із колегами-однодумцями, які не голосували за цю судову реформу або голосували проти неї, будемо створювати опозиційну платформу всередині "Опозиційного блоку", заявив парламентар.

Політик також наголосив, що розколу у фракції немає.

Нагадаємо, раніше народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін заявив про вихід з партії, протестуючи проти підтримки частиною фракції законопроекту про судову реформу.

QHA